Warto wiedzieć

Nasza branża ulega nieustannym, dynamicznym przemianom. W trosce o dobro i świadomość Klientów, Inter-Lers zamieszcza najważniejsze informacje poświęcone prefabrykowanym konstrukcjom drewnianym oraz szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości. Nie zabraknie tu także wiadomości dotyczących samej firmy.

Zachęcamy do lektury!

 

ZAPRASZAMY NA TARGI AGRO SHOW 2017

Zbliża się kolejna edycja targów Agro Show – największej tego typu imprezy plenerowej w Europie. Od 22 do 25  września, na terenie lotniska w Bednarach k. Pobiedzisk spotkają się wystawcy z kraju i zagranicy. Jak zwykle nie zabraknie wśród nich producentów pojazdów i sprzętu rolniczego, nawozów, środków ochrony roślin itd.

Czytaj więcej...

NOWY ADRES BIURA W POZNANIU

Inter-Lers Poznań

Uprzejmie informujemy, że zmianie uległ adres naszego poznańskiego biura techniczno-handlowego.

Od teraz znajdą nas Państwo przy. ul. Kopanina 28/32 (pok. nr 110), 60-105 Poznań. Kontakt telefoniczny możliwy pod numerami: +48 61 282 16 41 i +48 728 888 353.

Czytaj więcej...

ORZEŁ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA INTER-LERS

Złoty Orzeł Inter-Lers

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasza firma zdobyła tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”. To już trzecie takie wyróżnienie w 13-letniej historii Inter-Lers. Tym samym znaleźliśmy się w ekskluzywnym gronie „Złotych Orłów Przedsiębiorczości”.

Czytaj więcej...

NIEZWYKŁE TARGI BUDMA

 Za nami kolejna edycja targów Budma. Dla naszej firmy była to impreza wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy mieliśmy okazję zaprezentować się szerszej widowni w odświeżonej odsłonie. Tak więc oprócz nowego logotypu oraz materiałów promocyjnych nasi goście mieli okazję zobaczyć także nowo zaprojektowane stoisko wystawiennicze.

Czytaj więcej...