ORZEŁ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA INTER-LERS

Orzeł Przedsiębiorczości Inter-Lers

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasza firma zdobyła tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2015-2017”. To już trzecie takie wyróżnienie w 13-letniej historii Inter-Lers. Tym samym znaleźliśmy się w ekskluzywnym gronie „Złotych Orłów Przedsiębiorczości”.

Konkurs „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego…” organizowany jest od 2001 roku przez Starostwo Powiatowe i Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie. W tegorocznej edycji nominowanych było aż 150 firm zmagających się w ośmiu różnych kategoriach, a statuetki trafiły w ręce 23 z nich. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 20 maja br. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie.

Firma Inter-Lers została wyróżniona w kategorii „Lider ekologii”. Konkursowe jury doceniło
w ten sposób szereg inwestycji z ostatnich lat, które na celu miały właśnie ochronę środowiska. Dzięki nim możliwe stało się m.in. zoptymalizowanie zużycia tarcicy, wykorzystanie wody opadowej do impregnacji i odpadów drzewnych do produkcji ciepła technologicznego i brykietu, czy minimalizacja zużycia energii cieplnej w procesie produkcyjnym. We wcześniejszych edycjach wygrywaliśmy natomiast w kategoriach „Małe przedsiębiorstwo” oraz „Innowator”.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do otrzymania tej nagrody, a w szczególności naszym klientom, bez których ciągły rozwój naszej firmy nie byłby możliwy.