Skorzystali z naszych usług

Firma Inter-Lers przez lata działalności na rynku wyrobiła sobie markę, dzięki której cieszy się niesłabnącym powodzeniem Klientów. Zainteresowanie montażem naszych konstrukcji drewnianych m.in. dachów prefabrykowanych, wyraża wielu inwestorów, przedstawicieli biznesu, powszechnie znanych firm budowlanych i biur projektowych.

 

Zobacz poniżej, kto dotychczas nam zaufał!

Nazwa firmy Opis

Agrobex

 

agrobex logo

Lider na poznańskim rynku deweloperskim. Od 1997 rynku zajmuje się budową obiektów wielorodzinnych, a także realizuje inwestycje zlecone. Firma jest laureatem licznych konkursów i plebiscytów.

www.agrobex.pl

Sieć sklepów Biedronka (Jeronimo Martins)

jeronimo martins polska logo

Sieć sklepów Biedronka obejmuje w Polsce ponad 2500 placówek, co gwarantuje jej miano lidera na rynku sprzedaży detalicznej. Wartość dotychczasowych inwestycji w kraju szacowana jest na ok. 11 mld zł.

www.biedronka.pl

Baustoff + Metall Color

baustoff + metal logo

Międzynarodowa korporacja zajmująca się sprzedażą i doradztwem w zakresie suchej zabudowy wnętrz.

www.baustoff-metall.com.pl

Eurovelux

euroverlux logo

Firma jest częścią francuskiej grupy Verallia i  zajmuje się dekoracją szkła – głównie butelek. Przetwarzany materiał pochodzi zarówno od klientów, jak i z własnych hut szkła we Francji, Niemczech i na Ukrainie.

www.euroverlux.pl

POLO market

polo market logo

Polska sieć supermarketów, działająca na rynku od blisko 30 lat. Obecnie posiada niespełna 300 obiektów, zlokalizowanych w całym kraju.

www.polomarket.pl

Mefra Bau

mf logo

Firma rozpoczęła działalność w 1997 r. korzystając z wiedzy i doświadczeń przedsiębiorstw współpracujących w holenderskiej grupie “MEFRA Bouwgroep”.

Zajmuje się budową domów szkieletowych i tradycyjnych.

www.mefra.pl

Kos-Bud

 

kos-bud Andrzej Kostrzewski logo

Firma jest największym deweloperem na gnieźnieńskim rynku nieruchomości. Przez blisko 30 lat funkcjonowania zrealizowała już kilkadziesiąt inwestycji.

www.deweloper.gniezno.pl

Czerwona Torebka

czerwona torebka logo

Czerwona Torebka to grupa spółek działających na rynku nieruchomości. Swoją działalność opiera  na inwestycjach komercyjnych, deweloperskich i gruntowych.

www.czerwonatorebka.pl

Grupa SBS

grupa sbs logo

Grupa SBS to największa w Polsce sieć sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. W jej skład wchodzi 90 hurtowni będących Partnerami Grupy SBS i 180 punktów handlowych na terenie kraju.

www.grupa-sbs.pl

Radan 1

radan logo

Przedsiębiorstwo zajmuje się hodowlą i obrotem materiałem hodowlanym bydła mięsnego. Doskonałe wyniki na wystawach regionalnych i krajowych są gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług.

www.radanbm.com.pl

Pil-Building

pil building logo

Jedna z największych firm budowlanych w Wielkopolsce. Jako generalny wykonawca realizuje m.in. obiekty przemysłowe, usługowo-handlowe i mieszkalne.

www.pilbuilding.pl

OL-TERM

ol-term logo

Firma specjalizuje się w realizacji kompletnych dostaw materiałowych dla przedsiębiorstw inwestujących w obszarze ochrony środowiska naturalnego, ciepłownictwa, przemysłu chłodniczego i spożywczego. 

www.olterm.pl

Agrokompleks

agrokompleks logo

RKS "AGROKOMPLEKS" składa się z kilku zakładów o obszarze około 1 tysiąca ha użytków rolnych. W swojej ofercie posiada m.in. jaja kurze konsumpcyjne, jaja gęsie wylęgowe oraz żywiec wieprzowy.

www.agrokompleks.com.pl