Wyróżnienia

Wyróżnienia i nagrody

Otrzymywane przez nas wyróżnienia to nie tylko kolejne statuetki i dyplomy. Opinie wyrażone w ten sposób przez ekspertów świadczą przede wszystkim o wysokiej jakości naszych prefabrykatów.

 

 1. Złoty Certyfikat Rzetelności
  Od 2011 roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Prowadzona pod patronatem Krajowego Rejestru Dłużników akcja ma na celu wyróżnienie firm, charakteryzujących się wysoką wiarygodnością biznesową.
 1. Gazela Biznesu 2015
  Sukces finansowy firmy został dostrzeżony przez organizatorów XVI edycji rankingu Gazele Biznesu. Organizowany przez wydawcę czasopisma Puls Biznesu konkurs, jest jednym z ważniejszych tego typu wydarzeń w kraju.
 1. Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości
  Po dwóch nominacjach w latach 2005 oraz 2007, firma Inter-Lers otrzymała nagrodę w VII oraz VIII edycji konkursu, odpowiednio w kategorii „Innowator” oraz „Małe Przedsiębiorstwo”. Odwiedzająca nasz zakład produkcyjny Komisja Konkursowa za każdym razem była pod wrażeniem zaawansowania technologicznego oraz dynamiki rozwoju przedsiębiorstwa.
 1. Gepard Biznesu 2015
  Kolejna nagroda, którą otrzymaliśmy za doskonałą kondycję finansową.  Kapituła konkursu, na podstawie przekazanych danych, wysoko oceniała naszą dynamikę wzrostu wartości rynkowej.
 1. Polski Kupiec Roku 2006
  Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, w konkursie realizowanym pod patronatemMinistra Gospodarki oraz Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżniło firmę Inter-Lers tytułem Kupiec Roku za profesjonalizm w działaniach biznesowych.
 1. Złoty Medal Budma 2012
  Na największych targach budowlanych w Polsce nagrodę otrzymały nasze belki stropowe Posi Joist. Oceniający setki zgłoszeń Sąd Konkursowy docenił ten produkt za innowacyjność i szeroki wachlarz zastosowań.
 1. Złoty Medal Cavaliada
  Firma Inter-Lers od lat dostarcza rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w przypadku obiektów przeznaczonych dla koni: ujeżdżalni, lonżowników itp. Efektem tego była nagroda przyznana w trakcie targów Cavalida 2012.
 1. Nagroda targów Agro-Tech
  Nasza bogata oferta rozwiązań konstrukcyjnych dla szeroko rozumianej branży rolniczej została doceniona w 2015 roku przez organizatorów wystawy Agro-Tech w Minikowie. Inter-Lers został wyróżniony w kategorii „Materiały i technologie w budownictwie”. 
 1. Nagroda Targów Farma w Poznaniu
  Kratowe wiązary dachowe Inter-Lers zostały docenione w 2009 roku, podczas imprezy odbywającej się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 1. Złoty Medal Targów Ferma
  Od 2005 roku prezentujemy swoją ofertę na odbywających się w różnych miastach Polski targach Ferma. Konstrukcje Inter-Lers dla obiektów rolniczych najpierw otrzymały Znak Nowości, a później aż trzykrotnie były wyróżnione Złotym Medalem.
  Budma Inter-Lers
  Gepard Inter-Lers
  Łódź Inter-Lers
  Inter-Lers Agro Show
  Gazele Biznesu Inter-Lers
  Orzeł Przedsiębiorczości Inter-Lers
  Budma Inter-Lers Gepard Inter-Lers Łódź Inter-Lers Inter-Lers Agro Show Gazele Biznesu Inter-Lers Orzeł Przedsiębiorczości Inter-Lers